İçeriğe geç
Anasayfa » UgCS Drone Yazılımları

UgCS Drone Yazılımları

UgCS Entegre Sistemleri, güvenli, etkili ve verimli uçuş görevlerini mümkün kılmak için bir dizi paha biçilmez yazılım paketi sağlar. Görevlerinizi sensörlü veya sensörsüz desteklemek için UgCS yazılımı satın almayı düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

UgCS Uzman LIDAR Araç Seti

UgCS LIDAR araç seti, LIDAR’ların tüm potansiyelini ortaya çıkararak insan hatası olmadan etkili uzaktan algılamayı mümkün kılar. UgCS Pro’nun sunduğu her şeyin yanı sıra LIDAR özelliklerini de sunar.

  • LIDAR araştırmaları için özel olarak tasarlanan uçuş düzenleri ve dönüşlerle görev planlamasında zamandan tasarruf edin
  • Önceden ayarlanmış IMU başlatma düzenleri ve sarsıntı önleyici LIDAR dönüşleriyle yüksek kaliteli lazer verileri elde edin
  • Elde edilen verilerin yüksek doğruluğu, sahaya tek seferde istenilen sonuçların alınmasını sağlar

En popüler LIDAR platformlarını destekler: DJI, YellowScan, Riegl, PhoenixLIDAR, LIDAR USA, GeoCue, Rock Robotics ve GeoSun LIDAR

ÜCRETSİZ Deneme: 14 günlük ücretsiz denemeyle satın almadan önce deneyin.

UgCS Pro

İHA Drone’lar için dünyanın önde gelen Yer Kontrol Yazılımı

İHA arazi etüdü ve endüstriyel denetimler için güvenli ve etkili araç seti. Özel yükseklik verilerini içe aktarma ve arazi takip moduna sahip LIDAR, Manyetometre, GPR, otomatik Alan, Fotogrametri, Koridor, Dikey ve SAR araştırma planlama araçları.

En popüler İHA platformlarını destekler: UgCS DJI M350, M300, M200, M600, Inspire, Phantom 4, Mavic ve serileri, Parrot ve Mavlink uyumlu Pixhawk/APM.

UgCS Kurumsal

Canlı Video Akışı Özellikleri

UgCS Pro’nun tüm özellikleri ve avantajları.

DJI için UgCS’den UgCS’ye
(şu anda yalnızca Win ve Android ile uyumludur) canlı video akışından yararlanın

  • Çoklu SDK bağlantıları
  • ADS-B Aktarıcı
  • Canlı video eşleme gerçekleştirmek için UgCS Mapper ile uyumludur.

UgCS Mapper

İHA Drone Fotogrametrisi ile çevrimdışı Haritalar oluşturun

Mapper, tamamen çevrimdışı olarak drone görüntüleri ve videolarından 2 boyutlu haritalar ve görünümler oluşturmaya yönelik hafif bir yazılım aracıdır.

Araştırma verimliliğini artırın – veri kümesinin kalitesini doğrulayın – toplanan görüntüler, araştırma alanını terk etmeden önce harita birleştirmeye uygundur.

Daha yüksek uçuş güvenliği – varsayılan harita kaynaklarının güvenli görev planlaması için yeterince doğru olmadığı durumlarda güncel 3 boyutlu harita ve yükseklik verileri oluşturun.

UgCS ATLAS AI

ATLAS Drone ve Uydu Jeo-uzaysal Veri Analizini Optimize Ediyor

ATLAS, nesne sayma, hacim ölçümleri, gerçek bir DTM oluşturma ve çok daha fazlası gibi İHA ve Uydu verilerinin zaman alan manuel analizini otomatikleştirmek için yapay zekadan yararlanır.

ATLAS, kullanıcıların aktivitelerinden öğrenen ve düzenli veri analizi görevlerini otomatikleştiren kendi yapay zeka motorunu içerir.

ATLAS’a çeşitli izleme, inceleme ve bütünlük faaliyetlerini desteklemek için zaman içinde varlıklarda, bileşenlerde ve coğrafi verilerde meydana gelen değişiklikleri tanımlaması öğretilebilir.

Özel Entegrasyon ve Yazılım

UAS Entegrasyonu ve Özel Yazılım Hizmetleri

UAS entegrasyon hizmetleri, çeşitli teknolojilerin, sensörlerin ve kameraların otomatik hava sistemleriyle birleştirilmesine olanak tanır.

SPH Engineering, belirli bir uygulama için uçak gövdeleri, otopilotlar, faydalı yüklerin seçimi ve konsept kanıtlama projeleri gerçekleştirme ve tam entegrasyon için gerekli yazılım geliştirme konularında oluşturma, satın alma ve danışmanlık konusunda ortağınızdır.

SPH Engineering, yer kontrol yazılımı geliştirme ve yerleşik kontrol yazılımı geliştirme konusunda geniş deneyime ve tanınmış bir UgCS kuruluşuna sahiptir.

UgCS Commander

UgCS Commander, birden fazla İHA görevini paralel olarak yönetmek için basit ama güçlü bir araçtır. Yer kontrol UgCS yazılımının alternatif bir istemcisi olarak çalışır ve DJI’ın tüm popüler drone’larını ve Ardupilot veya Px4 tabanlı sistemleri destekler.

UgCS yazılımının bu kullanışlı sistemi, farklı drone üreticilerinin (DJI ve DJI olmayan), çoklu rotorların, helislerin ve sabit kanatların birden fazla drone’unun, önceden planlanmış manevraları gerçekleştirerek herhangi bir yönden herhangi bir bireysel rota ile senkronize uçuşunu yönetir.

Bu UgCS yazılımı, karşı drone taktiklerinin etkinliğini test etmek için tasarlanmıştır.

Drone Show

Drone Show Yazılımı, binlerce drone’u uçan pikseller gibi kontrol ederek şaşırtıcı açık hava gösterilerini yönetmeye yönelik araçlar sağlar.

SPH Engineering’in bu drone sistemi, uçuşlarını ışıklar, havai fişekler, duman jeneratörleri ve diğer faydalı yüklerle yöneten, piyasada satılan ilk yazılımdır.

Drone Show Yazılımı, drone’ları, tutkusu ve koreografı olan herkesin akıllara durgunluk veren drone gösterileri oluşturmasına olanak tanır.

Pek çok eğlence endüstrisinde halihazırda oldukça değerli olan devrim niteliğindeki drone gösterisi kontrol yazılımıyla etkinliklerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

UgCS Drone Yazılımları Hakkında

Bilgi Alın

UgCS Drone kontrol yazılımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için talepte bulunun.